کودهای خانگی

این دسته بندی شامل کودهای در بسته بندی کوچک و مناسب مصرف برای رفع نیازغذایی گیاهان خانگی و آپارتمانی ، بامبو و کاکتوس به صورت پودری (۵۰ و ۱۰۰ گرمی) و مایع قطره ای ۳۰ سی سی تولید گردیده است.

کودهای خانگی

کودهای خانگی

5 محصول وجود دارد

نمایش 1 تا 5 از 5 مورد

فیلترهای فعال

کود پودری آهن غنی شده ۵۰...

این محصول خانگی در بسته بندی ۵۰ گرمی و شامل عناصر غذایی ضروری و مورد نیاز گياهان آپارتمانی بوده و با تقویت عمومی آنها موجب جلوگیری از ریزش و زرد شدن برگ‌ها شده در کوتاه‌ترین مدت تأثير خود را نشان می‌دهد.

کود مخصوص کاکتوس

این کود شامل۵ عنصر به‌صورت یون‌های قابل‌جذب (Fe، Zn، Mn، P، N) است و جهت رشد و طراوت گياه كاكتوس مورداستفاده قرار می‌گیرد.

کود مخصوص بامبو

کود مخصوص بامبو در بسته بندی ظروف ۳۰ سی سی دارای ۷ عنصر به‌صورت یون‌های قابل ‌جذب ( Zn، Mn، P، N، K، Mg، Cu) است که از زرد شدن برگ‌ها جلوگیری نموده و موجب افزایش رشد گیاه بامبو می‌گردد.

کود سوپر میکرو مایع مخصوص...

این محصول کود سوپر میکرو ۱۱ عنصره در بسته بندی ۳۰ سی سی و مناسب تمامی گیاهان خانگی و آپارتمانی می باشد که با داشتن ۱۱ عنصر ماکرو و میکروالمنت موجب تقویت عمومی و برطرف کننده نیاز غذایی گیاهان می باشد.

کود مایع مخصوص ریشه زایی

این کود با دارا بودن فسفر قابل جذب و با توجه به تاثیر غذایی عنصر فسفر در افزایش ریشه زایی و جوانه زنی با تامین فسفر قابل نیاز گیاهان اثر شگرفی در ریشه زایی خواهد داشت. این محصول در بسته بندی  قطره ای ۳۰ سی سی قابل عرضه می باشد.