کودهای ترکیبی

این دسته بندی شامل کودهای ترکیبی با فرمولاسیون ویژه و بالانس شده میباشد که جهت توسعه هدفمند رشد در گیاهان به صورت پودری و مایع تولید شده است.

کودهای ترکیبی

کودهای ترکیبی

9 محصول وجود دارد

نمایش 1 تا 9 از 9 مورد

فیلترهای فعال

کود سوپر میکرو کامل ۱۱ عنصره

کود مایع سوپر میکرو کامل ۱۱ عنصره محصول تولیدی کم نظیر و با اثر بخشی فوق العاده میباشد که دارای عناصر ضروری و مورد نیاز گیاهان بوده و قابل استفاده در تمامی گیاهان می باشد.

کود سوپر میکرو کامل ۱۳ عنصره

کود سوپر میکرو کامل ۱۳ عنصره پودری محصولی بی نظیر و سازگار با شرایط خاکی ایران میباشد که با اثر بخشی و کارایی بسیار بالا متعادل کننده عناصر غذایی بوده و تامین کننده همه عناصر غذایی مورد نیاز گیاه میباشد.

کود مایع NPK+TE

کود NPK+TE مایع قابل جذب دارای جذب حداکثری عناصــــر و بیشترین کارایی و غنی شده با 5 عنصر روی، منگنز، منیزیم، مس و آهن تولید شده است.

کود مایع آهن غنی شده

کود مایع آهن غنی شده با عناصر کمکی برای ارتقای عملکرد و افزایش حلالیت تمامی کودهای آهن پودری سازگار و قابل مصرف بوده و باعث افزایش راندمان می شود.

کود ترکیبی سپهر ۵ (کلسیم+بر)

این ترکیب کودی مایع باعث جذب و انتقـال سریع تر و کـامل تر عنصر کلسیم در ترکیب با بُر شده و منجر به کــاهش ریزش میـوه و افزایش دوام انبارداری میگردد.

کود ترکیبی سپهر ۳...

این ترکیب کودی مایع بر اساس تحقیقات موجب افزایش شگرف گلدهی و جلوگیری از ریزش شکوفه ها می شود و نتایج بسیار درخشانی را در افزایش کمی محصول دارد.

کود کلات آهن ۱۰٪ غنی شده با...

کود کلات آهن ۱۰٪ غنی شده پودری محصولی منحصر بفرد جهت درمان کمبود آهن می باشد که با ۸ عنصر غنی شده تا زردی های مشابه کمبود آهن که ناشی از تاثیر همزمان کمبود عناصر ازت ، منیزیم و منگنز می باشد را برطرف نماید.